Hakkımızda

SÜRMENE KARTAL ÇAKI BIÇAK SANAYİ 1945 yılında atölye şeklinde imalata başlayan babamız Selami Kartal, el işçiliğine dayanarak bu işi bu zamana kadar getirmiştir. Yenilenme çalışmaları doğrultusunda çakı bıçak imalat sektörünün çocukluktan beri; yani 1945 li yıllardan bu yana içinde olan Selami Kartal oğulları Teoman Kartal, Ergün Kartal, Mustafa Kartal ve Ömer Kartal bir ortaklık yaparak babalarından öğrendikleri teknikleri bu zamana kadar kullanarak SÜRMENE KARTAL ÇAKI BIÇAK SANAYİ sini kurmuşlardır.

Ev atölyeleri şeklinde imalat yükselmeye başlamıştır. SÜRMENE KARTAL ÇAKI BIÇAK SANAYİ olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen süre içerisinde kaliteli bıçak üretimi için gerekli ne varsa yapmaya çalıştık. Ürettiğimiz her ürünün aynı standartta olması için büyük özen gösterdik. SÜRMENE KARTAL ÇAKI BIÇAK SANAYİ çakı ve bıçaklarımız ucuz olsun diye ne kaliteli malzeme kullanmaktan ve en temiz işçiliği yapmaktan ne de devlete karşı olan vergi yükümlülüklerimizden hiçbir zaman kaçınmadık. Ürünlerimizi asla seri imalat mantığıyla üretmedik. Her ürünü teker teker en hassas kontrollerden geçirdikten sonra kullanıma sunduk. Bilemesini usta eli hassasiyeti ile tamamen el işçiliğiyle yaptık.

SÜRMENE KARTAL ÇAKI BIÇAK SANAYİ firması olarak ürünlerimiz belirtilen kullanım koşullarına dikkat edildiği sürece ömür boyu garantilidir. Değerli müşterilerimiz sizler her şeyin en iyisine ve en güzeline layıksınız. Çakı bıçak konusunda ise biz de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Yeni fikirlerinizi ve değerli eleştirilerinizi her zaman beklemekteyiz.

Saygılarımızla…